Profesjonalny zakład kamieniarski

 

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową i do składania zapytań ofertowych. Jednocześnie chcielibyśmy nadmienić, że do realizacji przyjmujemy zlecenia, których wartość przekraczać będzie

30 000,00 złotych.

 

Zapraszamy do świata, w którym każdy kamień ma swoją unikalną strukturę

Unique Stone to najmłodsze przedsiębiorstwo twórców grupy kapitałowej, w której skład wchodzi między innymi P.B.H. Bartimex Sp. z o.o. oraz Zakład Budowlany Bartimex. Bazując na wieloletnim doświadczeniu pracowników, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę nawet najbardziej skomplikowanych zleceń dotyczących prac kamieniarskich. Siedzibą naszego zakładu, którego specjalność to solidne i terminowe kamieniarstwo, jest Poznań.

Gwarantujemy międzynarodową kooperację, dzięki czemu dajemy Ci dostęp do nawet najbardziej unikalnych kamieni z całego świata. Dzięki starannej selekcji i profesjonalnej obróbce, w Twoje ręce trafiają wyłącznie najwyższej jakości płyty kamienne.

Dbamy o warunki przechowywania

W zakresie profesjonalnego kamieniarstwa gwarantujemy międzynarodową kooperację, dzięki czemu zapewniamy Ci dostęp do nawet najbardziej unikalnych kamieni z całego świata. Dzięki starannej selekcji i profesjonalnej obróbce, w Twoje ręce trafiają wyłącznie najwyższej jakości płyty kamienne.

Tam też odbywa się proces obróbki kamienia. Wykorzystując sprzęt najwyższej klasy i działając w oparciu o zaawansowane technologie, zapewniamy wysoką precyzję przy jednoczesnym przyspieszeniu procesu produkcyjnego. Efekt? Nasz zakład kamieniarski dostarcza Ci starannie obrobione kamienie w znacznie krótszym czasie.

Kamień to delikatny surowiec - wymaga wyjątkowego traktowania

Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasza współpraca w zakresie kamieniarstwa w Poznaniu obejmuje również prace montażowe. Mamy świadomość, że tylko profesjonalna i precyzyjna instalacja pozwoli zachować uzyskaną strukturę kamienia oraz zagwarantuje oczekiwany efekt wizualny.

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany monterów, którzy znają się na swojej pracy i wykonują ją z pełnym zaangażowaniem. Potrafią obchodzić się z nawet najbardziej delikatnym surowcem, nie dopuszczając do najmniejszego uszczerbku. Dla specjalistów, zatrudnianych przez naszą firmę w Poznaniu, kamieniarstwo praktycznie nie ma żadnych tajemnic.

Zdaj się więc na nasze doświadczenie i umiejętności, a finalny rezultat współpracy będzie dla Ciebie pozytywnym zaskoczeniem.

Skomplikowane realizacje nie mają przed nami tajemnic

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dlatego chętnie podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Szczególny nacisk kładziemy na personalizację zamówień, co w połączeniu z kompetentną kadrą pozwala na realizację nawet najtrudniejszych projektów.

Jesteśmy pewni swoich umiejętności, ponieważ kamieniarstwo to nasza pasja. Dlatego nic nas nie zaskoczy!

Świat kamienia jest dla nas naturalnym środowiskiem. Dlatego skomplikowane czy najbardziej nowatorskie pomysły naszych klientów nie stanowią dla nas żadnej bariery. Podejmiemy się każdego zamówienia ? także tego, które z pozoru wydaje się niemożliwe do realizacji.

Już teraz skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły współpracy.
Zakład kamieniarski - Uniqe Stone Poznań.

Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności